CLAA080WQ65 XG

| Panel Model | CLAA080WQ65 XG |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA080WQ65 XG | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 107.64×172.224 mm |
| obrys | 113.84×183.82×4.1 mm |
| povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 900:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 4S5P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Vstupné napätie | 1.8/3.3/16/-11V (Typ.)(VDD3/VCI/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAA080WQ65 XG.
CPT CLAA080WQ65 XG sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA080WQ65 XG pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA080WQ65 XG alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA080WQ65 XG na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA080WQ65 XG sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA080WQ65 XG pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA080WQ65 XG alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA080WQ65 XG na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAA080WQ65 XG"
- CPT CLAA080WQ65 XG
- Datasheet CLAA080WQ65 XG
- Obrázok CLAA080WQ65 XG
- Cena CLAA080WQ65 XG
- Distribútor CLAA080WQ65 XG
